| vlad24tm a întrebat:

Salut ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? As vrea va rog un site unde se vand telefoane sony ericsson ieftine si sa fie bune si pentru foto si pentru internet si pentru muzica(preferabil cu tuck screen sau tastatura completa...)cel mai bun telefon primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| 3ntzz a răspuns:

Ceau vladwinking sunt lau
intrebarea ta thinking Poi ar fi un telefon mai beton ca un laptop laughing da costa cat o vila si se numeste Sony Ericsson xperiax10 dar mai e unu care e si ala faine Sony Ericsson w995 sau altu iar mai e fain ala ca a lu alex de la noi din cls
app fundita?

1 răspuns:
| m5789932 a răspuns:

Tu spune cat vrei sa dai pentru un telefon, si-ti spunem noi, ce telefon sa-ti cumperi; spune-ne cat esti dispus sa cheltui pentru telefon, ca sa stim ce sa iti recomandam!