| Iulian03 a întrebat:

Ma puteti lamuri ce inseamna paypal? Iti trebuie card bancar ca sa iti faci paypal? Iti faci paypal si cand vrei sa iti cumperi ceva cu paypalul iti ia bani din contul bancar?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de card.Viziteaza niste site uri pentru mai multe informatii. Funda?

| FatUglyVirgin a răspuns:

Ca sa faci cont de paypal nu-ti trebuie card, de card ai nevoie doar ca sa extragi sau depune bani pe el

| Stefxn a răspuns:

Iti poti face cont gratuit. Apoi poti adauga cardul bancar in caz de vrei sa cumperi de pe anumite site-uri care au ca optiune de plata paypal si sa platesti astfel.