| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog? Am facut o prostie si am intrat la meniu din greseala si am dat sa fie pornit key look, iar acum nu mai merg butoanele de la televizor. Telecomanda nu mai merge nici ea.Cum as putea sa opresc key look daca nu merge telecomanda?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, mai. Cauta manualul televizorului pe Google (se gaseste de obicei gratuit pe websiteul producatorului).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie corect datele tv-ului, denumire produs, model, an fabricație, astfel voi încerca să te ajut.