| alex2009 a întrebat:

Salut ma tot contrazic cu o persoana cu privire la anti-virusul Norton el zice ca ar fi cel mai slab dintre toate iar eu zic ca este destul de bun. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| crystynutza a răspuns:

Da e foarte bun si eu am din ala.asi face treaba bine daca sti cum sa-l folosesti

8 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu e chiar slab, e bunicel. Dar exista antivirusi mult mai eficienti.

| Parintele a răspuns:

E slabutz si consuma resurse.

| Alex_7297 a răspuns:

E slab.

| BiiBiis a răspuns:

Este ok ca antivirus, dar in mod sigur nu este cel mai bun. Eu folosesc NOD 32 V4 si chiar isi face treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge pina da de troieni si o ia in bot. Dar nici un antivirus nu e infailibil, ce vede unu nu vede celalat si vice versa laughing

| Sasha_3991 a răspuns:

Si sa o mai contrazici ca este cel mai bun norton!

| bionsecool a răspuns:

Da intr-adevar nu este un antivirus chiar foarte puternic dar nici cel mai slab este destul de bun pentru cineva car enu umbla toata ziua pe site-uri pline de virusi sau pentru cei care stau fosrte putin la calculator.Nu prea este dedicat unui copil deoarece noi umblam peste tot locul si uneori nu poate face fata, dar eu nu am o parere rea despre el.

| costy_8849 a răspuns:

Eu zic ca e cam slabut. Un antivirus bun e Avira.Eu il am de mult si imi merge foarte bine.