| Deejay9051 a întrebat:

Salut, ma tot gandesc unde gasesc seria cartelei pe un cod de reincarcare, cred ca seria cartelei este acolo unde scrie "serial" intre credit value si validity pe codul de reincarcare, daca imi puteti da un raspuns, voi fi recunoscator

Răspuns Câştigător
| OliviaSteer a răspuns:

Da, acela e serial. Nu te ajuta cu nimic acela, ci e utilizat de companii sa stie cate cartele su vandut

1 răspuns:
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Mdeah... tu nici macar nu zici la ce cartela Vod, orang si mdeah nicii nu avem de unde sa stim cum arata