| IonutSiAtat92 a întrebat:

Salut.Mai are cineva probleme cu instagramul? Nu mai pot accesa contul, intru pe aplicatie si imi spune "Fluxul nu a fost reincarcat".Nu pot accesa nimic, poze, mesaje.Mi-e gandul sa nu-l am hack-uit sau spart.Cum il pot recupera?

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Poate ai probleme cu netul. Eu pățesc asta atunci când nu prea merge netul, apoi revine la normal.

| IonutSiAtat92 explică (pentru J0B0MAT):

Daca nu-mi merge netul, mai puteam sa postez intrebarea aici?

| J0B0MAT a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Am zis că poate ai probleme, nu că nu merge deloc. Întrebarea puteai să o postezi de pe un alt device, conectat la alt net.

| IonutSiAtat92 explică (pentru J0B0MAT):

Daca nu vrei sa fi util...lasa pe altul.

| J0B0MAT a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Când chiar vreau și eu să ajut, lumea e nerecunoscătoare...sad