| Stelicaeu123 a întrebat:

Salut, memoria interna egoala când vreau sa descarc un joc zice ca nu am memorie, am încercat si cu card si degeaba, ajutor.

1 răspuns:
| Snowbite a răspuns:

Ai mai multe carduri de memorie? Cum ar fi Local Disk (:C) sau (big grin)? Ar trebui sa incerci sa schimbi locatia in care iti instaleaza jocul. Cand ajungi in optiunea in care te intreaba unde vrei sa-ti instaleze jocul (De la inceput este setat la Program Files sau Program Files (x86), sa selectezi cardul pe care l-ai instalat. Ar trebui sa mearga. Daca nu, sunt aici sa te ajut happy