| anonim_4396 a întrebat:

Mereu cand intru intr-o aplicatie sau ceva (pe pc) imi scrie inainte "The procedure entry point_except_handler4_common coult not be located in the dynamic link library msvcrt.dll" ce ii pot face? deja ma disperastraight face

6 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Sterge fisierul dwmapi.dll din windows -->sistem32!

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru IndiferentXD):

Nu este dwmapi.dll happy

| IndiferentXD a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Te'ai uitat bine?
Computer -> C ->Windows ->System32 -->si aici ar trebui sa fie dwmapi.dll!
Sau incarca sa'l cauti cu Run, search. daca nici asa nu l gasesti trebuie Windows nou happy

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru IndiferentXD):

Dahappy sunt foarte sigur ca nu e..si windows nou..doar ce l-am reinstalat azi.

| IndiferentXD a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Lasa un id ceva

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru IndiferentXD):

Addict3d_ucv