| Wozzi a întrebat:

Salut.Merge CS:GO in 60 fps pe acest laptop? Dau funda celui mai bun raspuns. Daca se poate si un link de la unul mai bun sub 2000 lei.
Link:https://m.emag.ro/......DXL1VNBBM/

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Din ce-am văzut la review-uri, merge CS-Go cu 120 fps. Acum depinde foarte mult, configurația în sine, este destul de slabă, mai bine ai opta pentru un laptop de gaming la mâna a doua, din punctul meu de vedere. Vezi că acest laptop nu este vândut de către eMAG, ci de către un seller: Sharolt Group, o firmă din Craiova.
Sănătate!

| marian37 a răspuns (pentru Jonas94):

Am păţit eu, prietenii și mulţi din jurul meu să regretăm achiziţionarea pc-urilor sh. Laptop-urile nu au o durată de viaţă așa mare, se uzează.

| Jonas94 a răspuns (pentru marian37):

Depinde de gama din care fac parte. Un laptop de gaming să zicem un Asus ROG, are piesele mai bune, răcirea mult mai bună, etc.
La laptopurile astea normale, nici eu nu m-aș risca big grin