| SkenWell a întrebat:

Merita acest pc la pretul pe care il are? Se poate face altul mai bun pe piese fix in aceaiasi bani? https://www.emag.ro/......D952VSBBM/

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu "merita" in ideea in care, cum spui tu, gasesti ceva mult mai bun in banii aceia. Ai wishlist in pm, daca ai alte cereri sau specificatii, spune. Si sursa aia la 280, ma mir cum duce asa ceva (chiar daca e Intel si nVIDIA, consum micut etc).

| sierra1 a răspuns:

"Se poate face altul mai bun"

intodeauna se poate dar nici ăsta arătat de tine nu e de aruncat

| FreakDxe a răspuns:

F

| FreakDxe a răspuns:

Salut, Eu zic ca nu. pentru ca este un calculator destul de slab aband in vedere procesorul etc. eu zic ca investesti mai multi bani pentru ca cred ca o sa regreti daca il iei pentru a te juca pe el. zic sa iti iei un calculator de 4000+ RON si preferabil pe piese alese de tine. nu trebuie sa stii sa il construiesti poti sa il duci la cineva sa o faca. zic sa iei tu piesele pentru ca cele consturite din fabrica in general au componente foarte slabe... Sursa etc... Dar daca nu ai vreo problema cu jocurile in maxim 30-60 de FPS-uri (vorbesc de cele cu cerinte mici) pe Grafici minime poti sa iei ceva de genu', Bun sper ca te-am ajutat, iti doresc o zi buna happy.