| Tommy_Magdici_1995 a întrebat:

Salut, merita sa cumpar acest pc la €4.500? In USA costa doar $3599 dar aici este mai scump pentru ca exista taxe. Cel mai mult imi place design-ul full metal (spre deosebire de alte laptopuri gaming din plastic) si mai este si foarte slim. Tin sa precizez ca laptopul va fi pentru urmatorii ani! link laptop http://www.razerzone.com/gaming-systems/razer-blade-pro

Răspuns Câştigător
| jonelx6 a răspuns:

Dupa cum se prezinta, fi sigur ca merita. La pretul asta oricum ar trebui sa fie capabil sa ruleze orice joc la max settings. In ceea ce priveste design-ul, imi place ca e slim, touchpad-ul e pe partea dreapta si nu in mijloc ca de obicei, iti ofera comoditate la jocuri. Ecranul e mai mult decat suficient, 17", 4k, culori bogate. Are cam toate porturile de care ai nevoie. Pe termen lung e mai mult decat ok, poti sa-i pui in timp si un ssd/32 gb ram daca ramane in urma cu timpul.

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar daca ai inota in bani nu are niciun rost sa dai atatia bani pe un PC

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Tommy_Magdici_1995):

Si ce ai sa faci cu laptopul ala util?

| jonelx6 a răspuns (pentru suntserios):

Suntem prea saraci sa cumparam lucruri ieftine. Decat sa-ti cumperi un laptop prost, care sa nu te satisfaca sau care ramane cu mult in urma peste 2 ani, mai bine mi-as lua un laptop scump, dar stiu ca il folosesc 20 de ani.

Răspuns utilizator avertizat