| RB26DETT a întrebat:

merita sa-mi iau tableta asta? Utok iQ700 http://www.altex.ro/......itkat-4-4, am mai avut o tableta de la utok, performanta este ok numai ca are foarte multe buguri, oare cei de la utoq le-au rezolvat? tableta care am avut-o a fost printre primele lor tablete... Pareri? pretul este foarte tentant si de data asta vad ca au pus un procesor Intel. pare interesanta tableta.ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Fereștete de utok
Un prieten a dat 900 de lei pe un utok fury si se misca oribil desi avea dotari bune

1 răspuns:
| notefree a răspuns:

Utok ii de rahat in materie de telefoane si tablete