| KeepBreathing a întrebat:

Mi-a căzut telefonul din mână și cum are camera puțin ieșită din dispozitiv, a început să se cam miște. Credeți că o să cadă?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E doar capacul protector al camerei. Camera este inauntru, sub el.
Totusi, la unele aparate poate fi si optica prinsa in acel capac, caz in care pozele nu se vor focaliza corect, vei avea poze mai neclare, sterse.
Du-l la un service sa-l fixeze.

| KeepBreathing explică (pentru Bula):

Focalizeaza la fel de bine ca si inainte, momentan : )).
Ok, mersi mult pentru sfat!

| darrio2007 a răspuns:

Poate da sau poate ca nu. Ar fi bine sa mergi la un service sa ti-o fixeze.

| KeepBreathing explică (pentru darrio2007):

M-am gandit la asta, dar m-am gandit si la faptul ca ar exista posibilitatea sa-mi spun ca n-au ce sa-i faca.

| darrio2007 a răspuns (pentru KeepBreathing):

Se poate rezolva.

| KeepBreathing explică (pentru darrio2007):

Ok, multumesc mult pentru raspuns!

| darrio2007 a răspuns (pentru KeepBreathing):

Cu placere!

| GouDidodino a răspuns:

Da, sigur o sa cada, mai bine o jumoli tu si o pui bine

| KeepBreathing explică (pentru GouDidodino):

Probabil te crezi foarte amuzant laughing

| GouDidodino a răspuns (pentru KeepBreathing):

Chiar sunt, ai vrut o parere, ai primit-o