| AlexDorinel a întrebat:

Mi-a venit routerul wifi acum câteva ore, l-am conectat la ontul meu și am făcut cerere la Digi sa-mi mute ontul in bridge mode că să pot configura routerul.Cat durează să răspundă și să facă setarea?

1 răspuns:
| GPA a răspuns:

În decurs de-o zi îți vor seta echipamentul în bridge mod, apoi din interfața routerului te vei conecta cu datele PPPOE. Cu aceste date te conectai anterior la ONT, acum ont-ul funcționează doar ca Acces point.