| Cristian_Mihai_2000 a întrebat:

Mi-am achizitionat in anul 2015, vara un telefon Allview P7 Xtreme si nu gasesc update la Lollipop pentru acesta (update original, nu modificat). Credeti ca m-ati putea ajuta si pe mine cu un link care m-ar ajuta sa gasesc update la Lollipop?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Cea mai mare greseala ca ti-ai luat Allview. Sunt zgarciti cu update-urile. Cauta pe site-ul lor oficial si verifica daca au lansat Lolipop pentru modelul tau, desi ma indoiesc

| Cristian_Mihai_2000 explică (pentru RaduMihaiRadu):

Da stiu. Eu m-am uitat acum ceva timp dar nu era nimic. Am sa incerc sa mai verific. Multumesc frumos!