| POLINOM a întrebat:

Mi-am achizitionat un pc de gaming de curand si are o ventilatie destul de slabuta si zgomotoasa, acesta are 2 ventilatoare care vibreaza si vreau sa le schimb, plus sa mai adaug unul in spate pentru a scoate aerul afara. Intrebarea mea este daca cumva o sa fac acest "upgrade" o sa pierd garantia? (DAU FUNDA).

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, mergi la PC Garage, eMag, Media Galaxy, ALTEX, sau de unde ai cumpărat tu acel PC şi spune-le ce problemă ai cu el, poate te vor ajuta ei, şi dacă vrei să-ţi adaugi ceva să cumperi din magazinul lor, să nu pierzi garanţia, mă gândesc că aşa merge treaba, habar n-am şi spor la gaming!