| qieiqpalz a întrebat:

Salut, mi-am amintit acum de un cont de Facebook de cand eram foarte mic de acum 6 ani (a fost spart contul ala )eu de atunci am alt cont, am tot incercat si atunci sa il recuperez dar nimic de aia mi-am si facut unul nou. Oare cum as putea sa intru iar in posesia lui?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Contul de acum 6 ani nu mai exista, sadar nu ai ce sa recuperezi.
Anual se face curatenie generala si se sterg conturile blocate, dublate sau nefolosite de multa vreme.

| qieiqpalz explică (pentru Violleta2022):

Ba da exista. Il vad.

| Violleta2022 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Inseamna ca-l detine altcineva.

| ValentinGabi a răspuns:

Nu-l mai poti recupera. poate fii șters demult

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Dacă cel sau cea care ți-a spart contul a schimbat adresa de mail și parola, nu mai ai ce face.
Poți totuși, dacă știi care e contul, să-i dai raport alegând "pretinde că este altcineva", după "eu", pentru a-l închide sau "nu pot accesa contul", dar repet, nu mai poți face nimic ca să îl recuperezi dacă a schimbat adresa de mail.

| Yxha12 a răspuns:

I think