| Alex1234xdd a întrebat:

Salut.Mi-am comandat niste casti de gaming pentru telefon ..nu stiu daca a fost o idee buna sau trebuie sa anulez comanda..adica, are vreo problema daca de exemplu calatoresc cu autobuzul si ascult muzica in ele, gen nu o sa rada nimeni de mine?

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Pe timpuri oamenii veneau cu casetofonul afara cand nu existau casti bluetooth si crezi ca radeau cineva de ei? laughing
Acum serios, daca te gandesti tot timpul ce spune lumea mereu o sa fie cate o problema.
Nu este nici'o problema, doar sa ai grija la castile de gaming sa nu dai volumul foarte sus, afecteaza nervul auditiv.
Si eu folosesc casti de gaming pe strada sau in casa pe WC laughing
Succes!