| Ion_Florin_1984 a întrebat:

Mi-am creat o noua adresa de yahoo mail si nu pot sa o activez. de fapt imi spune ca este activa, dar eu nu primesc nici un mail ( am incercat sa trimit de pe alta adresa si nu merge.) cine ma poate ajuta... mai este vreun pas de urmat? mersi

Răspuns Câştigător
| AndraAndra112 a răspuns:

Si la mine mi s-a întâmplat si pana la urma am crezut ca o am cu.com si de fapt am avut-o cu.ro

1 răspuns:
| InVisible99 a răspuns:

Asteapta 24 de ore si daca tot nu merge inseamna ca e o problema