| antonii a întrebat:

Salut.Mi-am creat un site pe apache si voiam sa-l fac public folosind un domeniu gratis de pe freenom.Nu-mi pot porni site-ul pe portul 80 asa ca am facut setarile necesare pe router pe portul 100.Insa cand intrul in freenom pe "manage freenom dns" si dau pe categoria A si cu ip meu extern urmat de ":100" nu-l accepta.Ce pot face?

1 răspuns:
| CinevaNou a răspuns:

Nu cred ca poti adauga si port, ci mai degraba lumea o sa trebuiasca sa acceseze site-ul tau folosind http://siteultau.ro:100