| Mariusikul a întrebat:

Salut, mi-am cumparat de curand o tigare electronica eGo-T, mi s-a descarcat bateria si cand o pun la incarcat ledul de la baterie clipeste de cateva ori si ledul de la incarcator sta aprins verde. Este stricata bateria?

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Da,s-a defectat bateria! Tigara electronica risca sa explodeze! Cel mai bine e sa va renuntati la tigara electronica ca nu merita! Contine nicotina si alte 4000 de substante chimice cancerigene sub forma de solutie pentru vaporii toxici!

| Rommeo a răspuns (pentru untu):

Chestia asta cu tigara electronica ca este toxica e o cacialma mare la nivel mondial. Producatorii de tigari clasice au monopolizat toata mass media inclusiv si cea online sa spuna despre tigara electronica ca vai este de nu stiu cate ori mai toxica decat tigara clasica. Pentru simplul fapt ca sa nu piarda clientii si sa treaca pe electronica. In concluzie tigara electronica nu este nici intr-un caz mai nociva decat tigara clasica.

| untu a răspuns (pentru Rommeo):

Cat de mult va inselati! Chiar si nasa mea fuma in tigara electronica, dar a renuntat pentru ca este toxica! Mai informati-va cat mai bine de pe internet! Astia cei care fabrica tigari electronice fac reclame ca sunt bune si nu sunt toxice, chiar omoara oameni! Este doar propaganda, renuntati la fumat si mestecati NICORETTE si scapati cu bine acest viciu! Multa sanatate va doresc!