| keoff a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat de curand un tv Samsung ue32j5500 80 cm, l-am conectat frumos la reciverul de la telekom printr-un cablu hdmi si am constatat faptul ca imaginea este foarte neclara(pixelata, stearsa, in ceata), pe programele hd se vede cat de cat ok, dar pe programele SD se vede mai prost decat pe crt-ul pe care il aveam inainte...
Televizorul nu are defecte(am incercat un videoclip pe youtube si se vede "luna")
Stiti din ce cauza e imaginea neclara?big grin

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Verifică setările televizorului.

| keoff explică (pentru RaduTN):

Am verificat tot...nu e de la setarile tv