| Otto2014 a întrebat:

Salut,mi-am cumparat niste casti bluetooth,la telefon merg perfect,le-am conectat si la laptop,si tot la el se aude sunetul,nu in casti, se poate rezolva?

Răspuns Câştigător
| Duminica_Eduard_1993 a răspuns:

S.ar putea ca leptopul sa fie de vina

| Otto2014 explică (pentru Duminica_Eduard_1993):

Da,de la laptop era, am rezolvat instaland o versiune noua de bluetooth

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Mergi in setarile de la sunet, de jos langa ceas, unde ai un difuzor. Si te joci acolo cu speaker-ul pana reusesti sa dai drumul la casti. Inchizi speaker-ul, dai voie la sistem sound si tot asa pana reusesti.

| EnvyU a răspuns:

Ciudat, dar totusi, baga castile si dai la sound si vezi la playback daca iti detecteaza castile. Ce casti sunt? au software?