| Gabriela564 a întrebat:

Mi am cumparat o bratara Mi fit si trebuie sa o conectezez la telefon. Am un Huawei p8 lite(2016) si trebuie sa urmez urmatorii pasi pentru a ma conecta: setari-securitate- deblocare ecran- deblocare inteligent. Nu stiu unde se afla deblocare ecran imi poate spune cineva?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Poti incerca sa instalezi aplicatia de pe google play, cred ca nu trebuie neaparat sa bifezi optiunea aceea. Deblocare ecran difera de la un meniu la altul, cauta bine pe la setari. Eu nu am telefon ca al tau sa iti zic exact unde este, dar orice telefon are setari la deblocare ecran si trebuie sa fie pe acolo. Trebuie sa cauti bine. intra la fiecare setare si uita-te daca gasesti ceva acolo.
Succes!