| Costelus710 a întrebat:

Salut, mi-am cumpărat o pereche de căști AKG de pe olx( vânzătorul spunea ca-s noi ), dar se pare că mi-am luat țeapă...
O casca nu se aude... Știți cumva vreo soluție s-o fac sa meargă? ( Specific că nu e ruptă sau stricată pe undeva )
Mulțumesc mult, dau funda celui mai bun răspuns!

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În primul rând, trebuie să verifici continuitatea cablului.
Apoi să vezi dacă difuzorul căștii e ok.
Abia pe urmă vezi ce anume trebuie schimbat / reparat.

| Costelus710 explică (pentru mihai69):

Pai și... Cum fac astea? laughing)

| mihai69 a răspuns (pentru Costelus710):

Dacă nu știi, nu prea are rost să mai dezvoltăm. În mod aproape sigur ai reuși mai mult să strici decât să repari.
Oricum, e știut că OLX e raiul țeparilor. Să fie o lecție...

| anonimg a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea aceasta in alta parte.
Aici iti scriu ca este neaparat ca sa contactezi conducerea olx si sa raportezi problema ta. Trebuie sa le dai si link-ul userului dela care ai cumparat castile. Acesta nu va mai vinde pe olx. Va trebui sa isi schimbe si adresa de email, si contul de olx, si numarul de telefon.
Toate lucrurile cumparate pe olx trebuiesc probate/testate. Altfel nu cumperi. Pe olx sunt multi oameni care traiesc numai din inselatorii. Asta este meseria lor si din asta traiesc.

| Frank51 a răspuns:

Poti sa dai raport acolo la anunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, toti spun asa sau ca telu respectiv functioneaza perfect, olae!

| Usernaam16 a răspuns:

O vinzi dublu dupa mai pui bani si iti iei alta