| AgentulVIPPro a întrebat:

Mi-am cumpărat recent o placa video noua. Functioneaza perfect, dar in momentul in care intru in setări la Nvidia si dau la prima setare legată de funcția 3d, mi se restarteaza pc ul sau imi da bsod. Doar la setarea aceia apare. Nu ma deranjează, ba chiar nici nu ma intereseaza, doar sunt curios care ar fi cauza. Am instalat ultima versiune a driver ului si degeaba. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ar putea fi un bug de la driver in sine. Poate va disparea can se va lansa un update.

2 răspunsuri:
| Arefino a răspuns:

Instaleaza-ti Drive Booster, dai update la toate driverele si nu v-a mai aparea aceasta problema

| AgentulVIPPro explică (pentru Arefino):

Am instalat ultima versiune de driver de pe site ul producătorului.