| Marian_Rosu_1997 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat recent o tableta Allview speed city, si cand o scot de la incarcat tot imi apare ca se incarca, bateria tinand foarte putin. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cristo123 a răspuns:

Pentru ca probabil ai setat sa fie conectat la wi-fi si cand este inchisa tableta in modul stand-by...
am aceeasi tableta si la mine e la fel...winking

| Marian_Rosu_1997 explică (pentru cristo123):

Multumesc... am returnat-o celor de la Emag. si mi-am luat o tableta serioux s101 Tab. si regret alegerea facuta. sad. dar oricum nu m-am bucurat mult de ea pentru ca i-am dat-o unui copil mic sa se joace cu ea si mi-a spart displayul. oricum mersi pentru raspuns.din curiozitate ai rezolvat ceva cu tableta ta?

1 răspuns: