| H3My a întrebat:

Salut.
Mi-am cumparat recent un laptop din Italia si windowsu este pe limba italiana. Daca stiti cum as putea sa schimb limba as fi recunoscatorhappy

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu se gaseste interfete asa direct sa schimbi tot windowsu in limba engleaza sa zicem sau romana numai daca reinstalezi windowsu si pui un in engleza.

| Jameson a răspuns:

Prin reinstalarea windowsului (o versiune in limba engleza) sau instalarea unei interfete in limba romana sau engleza daca nu gasesti in romana.