| DuckDogger a întrebat:

Mi-am cumparat recent un Samsung Galaxy S7. Sunt foarte multumit de el, bineinteles. Dar, am observat ca pe partea cu ecranul (pe fata) nu scrie SAMSUNG (ca in poza asta https://www.att.com/......x350.png), dar pe spate scrie. Si vreau sa stiu de ce nu scrie si pe fata :)) Daca stie cineva, pls sa-mi ziceti xD Mersi, funda

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde l ai luat? Nu cred ca unul original i ar lipsi scrisul.

| MadHOuse a răspuns:

Posibil o greseala din fabrica, posibil fake.

| DuckDogger explică (pentru MadHOuse):

Nu este fake, am vorbit cu cei de la Media Galaxy de cand l-am luat. Dar atunci nu am bagat de seama ca nu are scrisul ala.

| MadHOuse a răspuns (pentru DuckDogger):

Omule cei de la Media Galaxy te-au pacalit doar ca sa-si vanda produsul, imi pare rau sa-ti spun dar este fake!
https://www.youtube.com/watch?v=AzKnmffM2K4 =demonstratia.

| kikikikikikikikilovs a răspuns (pentru DuckDogger):

E fake manule, toate Samsung-urile au scris.Csf.