| elisabethsummerlife a întrebat:

Mi-am cumpărat un card de memorie pentru telefon de 8GB, dar tot îmi apare că este puțin spatiu de stocare si nu pot descărca aplicații de pe Google Play-îmi apare ca nu am spatiu disponibil si trebuie sa sterg ceva.

2 răspunsuri:
| BadBunny a răspuns:

Intra in setari, manager aplicatii si muta din aplicatii pe cardul cumparat.

| elisabethsummerlife explică (pentru BadBunny):

Am facut asta deja, am mutat toate aplicatiile posibile pe card dar tot îmi arata ca am puțin spatiu si nu pot descărca aplicații