| RazvanP9 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un Iphone 4S, IOS 9, si cand incerc sa ma conectez cu contul meu (mi-am facut azi unul) imi apare asta "pe acest iphone a fost activat numarul maxim de conturi gratuite" ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| MarcuSpicu a răspuns:

Încearcă sa îi dai un factory reset (sa-l resetezi din fabrică)

| RazvanP9 explică (pentru MarcuSpicu):

Am cumparat cateva aplicati, le voi pierde?

| Sellak a răspuns (pentru RazvanP9):

Aplicatiile cumparate de pe AppStore nu le pierzi, adica ele se vor sterge de pe telefon dupa ce dai factory reset dar ele raman salvate in contul de AppStore, le vei putea descarca dupa reset din nou gratishappy

| Blt_Denys_1995 a răspuns:

Incearca sa faci cont pe un alt iphon sau pe pc