| AndreiGU a întrebat:

Salut,mi-am cumparat un laptop HP probook 455 g2 si am instalat windows-ul dar nu merge sa activez wifi nici sa ma conectez decat daca il conectez prin cablu la rooter. Am incercat sa instalez driverele de pe net si tot nu merge. Ajutati-ma va rog! Multumesc

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

In pachetu la laptop nu era un cd cu drivere? Ce win ti-ai pus?

| ReplayHD a răspuns:

Ai apasat butonul de WIFI, din dreapta sus?

| AndreiGU explică:

Nu am primit nici un cd cu drivere, dar am rezolvat si am descarcat de pe net si acum merge. Multumesc de raspunsuri! happy

| RTFCiprian a răspuns:

Ai primit un CD la laptop cand l-ai luat? daca da in ala e driverele