| FR33 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un laptop LENOVO G510 (windows 7 ultimate) si vreau sa ma conectez la wireless, dar nu pot. Am internet de la UPC si am wireless incorporat in modem. Cum ma pot conecta?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Verifică dacă ai driverii plăcii wifi instalați. Daca nu localizează-i în automatic updtes și instalează-i de aclo.
PS
De asemenea tot acolo(în optionals updates) ai și ultimul frimeware de drivere, ceea ce îți va oferii un suport actualizat de drivere pentru hardware-ul ce îl vei folosii la calculator.Succes