| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un mouse cu mufa rotunda dar nu-mi merge,se aprinde tot,dar nu se misca,am dat rr la pc dar degeaba, ce pot face sa-mi mearga.(daca bag alt mouse merge).

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Dacă ai luat mouse dinăla din piaţă la 12 lei e clarhee hee)).

| gaby9683 a răspuns (pentru raMLesS):

De la magazinu' de unde l-am luat cam tot ce e acolo e bun, dar nu stiu, asta e o exceptie laughing)

| Vl4dimir a răspuns:

Poate l-ai bagat in mufa de la tastatura. Verifica daca e bagat in mufa rotunda VERDE, nu cea mov. Este un tip de mufa care se numeste PS2. Daca nu merge nici asa, inseamna ca este stricat mouse-ul.

| gaby9683 a răspuns (pentru Vl4dimir):

La mouse am bagat laughing, da, o sa ma duc sa-l schimb