| Anonimus696969 a întrebat:

Salut,Mi-am cumparat un notebook HP envy 15t- 100j. L-am cumparat cu windows 8.1 si office instalat. Acum as vrea sa reinstalez windowsul si nu stiu unde imi este product key de la windows si de la office. Pe el nu scrie nimic despre vreun serial key sau ceva, nu are traditionalul "bandaj" de la Microsoft cu key- ul. PLS help me happy

1 răspuns:
| Mary012 a răspuns:

Instaleaza windows 7 este foarte bun daca nu te pricepi intreaba un prieten sau daca cunosti pe cineva care se pricepe. Mult noroc.