| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un Optical Mouse AM 7600 de la Hama pachetul nu include un USB, cum il instalez?

Răspuns Câştigător
| itextrat a răspuns:

Trebuie sa aiba si adaptorul USB. Deschide capacul de la baterie. E ascuns acolo, langa baterie.

| anonim_4396 explică (pentru itextrat):

Nu are ..am cautat

| itextrat a răspuns (pentru anonim_4396):

In cazul asta trebuie sa il returnezi. Nu vei putea sa il folosesti. Adaptorul de USB si mouse-ul in sine sunt imperecheate direct din "fabrica" ca sa zic asa. Nu merge sa folosesti alt adaptor, de la alt mouse.

| anonim_4396 explică (pentru itextrat):

L-am gasit era mascat, mersi mult ai funda