| hellokitty212 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un P2 alldro si trebuie sa recunosc ca sunt incepator in domeniul android. Pentru inceput, as vrea sa ma lamureasca cineva cum fac sa transfer, de exemplu, o melodie prin cablul de date? Il introduc in laptop, si imi spune ca totu e ok dar imi apare "removable disk" si cand dau click pe el imi zice " please insert a disk into removable disk". Prin urmare, ce as putea sa fac ca sa mearga? Mersi.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ai dat mount usb storage?

| hellokitty212 explică (pentru sltlp):

Nu-mi apare asa ceva. Unde trebuie sau dau ca sa gasesc ''mount usb storage?''

| hellokitty212 explică (pentru sltlp):

Nu-mi apare mount usb storage, unde ar trebui sa dau?

| sltlp a răspuns (pentru hellokitty212):

Cand conectezi cablul de date, tragi bara de stare(aia de sus) si acolo o sa vezi o notificare. Dai pe ea, de acolo dai la o chestie turn on usb storage, si teoretic e gata

| hellokitty212 explică (pentru sltlp):

Nu-mi pare nicio notificare... ce sa aiba?