| Danutzul2000 a întrebat:

Mi-am cumparat un pc nou, pe piese, prima data am instalat windows 10 pe el si nu aveam nicio problema, apoi a inceput sa mearga din ce in ce mai greu, asa ca am instalat 7, dar am o problema cu mouse ul (marvo m316).
Nu merg decat butoanele click dreapta si stanga, cele 2 din partea laterala si rotita nu merg, iar cursorul se misca aiurea, foarte incet.
Cand aveam vechiul pc aveam acelasi mouse, tot windows 7 si functiona...
Funda celui care ma poate ajuta big grin

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mousurile speciale necesita drivere speciale!
Descarca-le si instaleaza-le de pe site-ul producatorului sau de pe CD-ul primit cu mouse-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate mouse-ul nu e compatibil cu windows 7.

| StanciuAlin a răspuns:

Pai probalil problema e cu mouseul! Incearca la un prieten la alt PC si vezi daca problema inca persista! Daca inca persista e de vina mouseul!