| DraaaagooooS a întrebat:

Salut mi-am cumparat un pc nou si are linux ubuntu si nu pot sa instalez windows xp. "doar atat am pe cd " deoarece spune ca e ceva virus si direct din pc fara restart nu merge. ce ar trebui sa fac? si pot sa schimb sistemul de operare da?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Normal că se poate schimba sistemul de operare. Trebuie să ai un CD/DVD cu Windows, apoi în introduci în DVD Writter, dai restart la PC apeși pe Page Down ca să booteze și va începe procesul de instalare, mai deaprte de descurci tu.

| DraaaagooooS explică (pentru Anonimuserr):

Auzi ai un ID de skype ceva? sa vorbim mai amanuntit te rog?

1 răspuns: