| CoSmIn5133 a întrebat:

mi-am cumparat un s7 edge nou ieri. si am stat pe el o ora pe wapp. de la 66 % a scazut pana la 53 %. si nu am stat tot timpul pe el. este normal? sau s-ar putea sa aiba o problema? poate de fabricare. va rog

Răspuns Câştigător
| Dcineva a răspuns:

Asa consuma baterie la inceput fiind si nou, nu are probleme si eu am schimbat unul recent, am avut cam aceeasi problema si ai grija si la ce tii activat (wi-fi, date,... etc.)

| CoSmIn5133 explică (pentru Dcineva):

Si pe parcurs bateria se va descarca tot asa de repede nu?

| CoSmIn5133 explică (pentru Dcineva):

Si pe parcurs bateria se va descarca tot atat de repede nu?

3 răspunsuri:
| a9lex88888 a răspuns:

Eu am 6 edge si mi se descarca la fel de repede.Asa sunt, nu ai ce sa le faci, au bateria slaba.