| Bistricean_Gabriel_2001 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon de pe ihunt. dupa vreo 2 saptamani, am observat ca a inceput sa se stranga praf sub sticla camerei din spate. Interesant este ca am 2 camere pe spate, iar praful a intrat doar sub sticla camerei de sus. Telefonul nu a fost desfacut, scapat sau zgariat, a fost tinut doar in folie si husa din prima zi. Oare garantia imi va acuperi defectul telefonului sau va trebui sa platesc pretul reparatiei?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Are garantie. daca ai scris adevarul, nu a suferit lovituri si e ok, sunt obligati sa iti remedieze defectiunea.