| DejaVuDoc a întrebat:

Salut, mi.am cumparat un Vodafone Smart Mini si dupa vreo 5-6 zile de utilizare cand il rotesc sa vad un film nu se mai roteste si imaginea sa se vada panoramic, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Seby1994 a răspuns:

Daca l-ai luat din magazin, fugi fuga cu el la garantia. da daca l-ai busit, s-a dus senzoru si aia nu til mai repara. grija mare

| DejaVuDoc explică (pentru Seby1994):

Pai a fost la contract la Vodafone cadou pe 2 euro si m.am uitat pe internet si zice ca cica este de la folia protectoare ca s.a cam dezlipit ca nu este de calitate si cica daca nu este pusa corect senzorul nu m.ai recunoaste si trebuie sa pun alta si dupa o sa mearga cica... nu stiu ce sa zic

| Seby1994 a răspuns (pentru DejaVuDoc):

N-are treaba. multe telef au senzor de rotatie si merge si fara folie. deci tel prost