| MarianM8777 a întrebat:

Mi-am dat seam ca sunt pasionat de fotografie si as vrea sa imi cumpar un aparat foto cu care sa ma perfectionez.
As avea nevoie de niste sugetii. N-am mai avut pana acum un aparat foto si oscilez intre Soby Cyber Shot DSCHX350 si Canon SX540 HS.
Pe care sa-l cumpar? Sau daca aveti alte sugestii, care s-ar incadra in acest pret, sunt deschis.
Multumesc! (Funda si Vot)

2 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Vrei sa faci fotorafii de o calitate excelenta!? Foloseste oricare aparat din gama NIKON! Scces! Cu NIKON si amatorii pot face fotografii Profesionale!

| MarianM8777 explică:

Seama*, Sony*, pardon.