| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am descarcat un joc pentru Android - am rulat apk am instalat totul bine insa nu are iconita si nu pot intra in el, pe langa asta daca dau la my apps nu apare deloc insa apare instalat. Cum as putea sa il dezinstalez? Am un Samsung Galaxy S8.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta-l in Finder! Finderul este deasupra taste (virtuale) Home.

| antimulte a răspuns:

Scrie la search sau finder, cum ii zice la S8, numele jocului. Daca acolo nu apare decat apk-ul inseamna ca nu e instalat. Daca e instalat corect trebuia sa apara si la my apps.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar unde il vezi tu instalat atunci? Daca in My apps nu apare, atunci unde? Te uiti de acolo de la setari, da?

Pe magazin play apare instalat? Daca da, atunci poti sa il dezinstalezi de acolo.
Sau inainte de toate, de unde ai luat tu jocul mai exact?

| MAGSTUDIOGAMES a răspuns:

Cauta la aplicatii instalate / ascunse.

Am si eu un joc creat pe google play, ai putea sa ma ajuti cu un review si sa imi dai o parere despre el?

Se numeste SPACE JUMP - ENDLESS TRIP! https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magstudio.spacejump