| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descărcat Visual Studio 2015 Windows Desktop și primesc o eroare atunci când vreau să fac un fișier. Eroarea arată așa : http://postimg.org/image/na7ayyzt9/. Cum o pot rezolva? Primesc această eroare și în versiunea 2013, probabil în toate. Am reinstalat acel „SQL Server 4.0" și acum spune că fișierul a fost realizat,dar fără să-mi apară ceva, nu reacționează. Pe site am văzut că SQL Server 4.0 nu rulează pe Windows 8.1, dar mie îmi merge să îl instalez. Cum pot să rezolv această problemă? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Ai descarcat programul de pe site-ul oficial?

| anonim_4396 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Salut! Da, ambele versiuni (2013/2015) au fost descărcate de pe site-ul oficial.