| ICristii a întrebat:

Mi-am descoperit pasiunea vietii: fotografiile. Dupa mai multe poze cu camera telefonului mobil, vreau sa-mi cumpar un aparat profesional. Ce aparat foto recomandati?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu-ti investi banii in "aparate recomandate" de necunoscatori!
Intai inscrie-te la un curs de fotografiere (de cel putin 3-6 luni), dupa care vei fi in stare chiar TU sa-ti legi aparatul si echipamentul care ti se potriveste cel mai bine!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Un Nikon din seria D5000.

| mudokins78 a răspuns:

Nikon Coolpix P1000, 4600 lei
Succes!

| Denis67 a răspuns:

Salut, nu sunt profi dar am gasit niste tips&tricks-uri pe canalul Andreei Balaban pe Youtube legat de fotografii, aparate sa.
sper ca ti-am dat o sugestie draguta