| Adrian4123 a întrebat:

Mi-am downloadat Google Chrome si nu-l pot instala. Zice asa:
Instalarea nu a reusit. Programul de instalare Google Chrome necesita o actualizare a sistemului de operare Windows. Instalati toate actualizarile necesare prin Windows Update. La ce se refera? Am intrat pe google sa vad despre ce eroare este vorba dar spune ca nu o gaseste. Am windows XP.

5 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Instaleazati alt windos

| AdrianL a răspuns:

Trebuie sa intri la automatic updates sa instalezi ca vede el acolo si daca nu merge nici asa incerca sa bagi netframework toate vers. si da update la Adobe si programele astea primare.

| Dumitriu_Marius_Gabriel_1992 a răspuns (pentru AdrianL):

Ok am instalat ala si acum ce trebuie sa fac?