| ggooggllee a întrebat:

Mi-am facut cont de Youtube zilele trecute si acum vreau sa-l sterg dar nu-mi apare butonul ala de stergere a contului. Ce trebuie sa fac?

Dau fundawinking

7 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Nu il sterge, iti va folosi mai tarziu si oricum nu se intampla nimic daca nu il folosesti,

| ggooggllee explică (pentru AlexL28):

Oai am gresit numele si daca vreau sa imi fac altul nu mai merge emailul ala ca l-am folosit la acest cont. Deci vreau sa-l sterg

| AlexL28 a răspuns:

Pai intri pe contul tau de google+
in coltul din stanga sus scrie acasa, duci cursorul pe el apoi iti apare un meniu si dai la setari, acolo, chiar ultima optiune e dezactivare profil si atata tot

| MAlexe a răspuns:

Trebuie sa iti stegi contul google si dispare si cel Youtube.

| ggooggllee explică (pentru MAlexe):

Pai cum il sterg?

| aalinn a răspuns:

Daca imi dai funda iti las un comentariu mai jos happy