| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont pe Metin 2 Ro ieri iar azi am downloadat jocul. Intru in joc, ma loghez si ma da afara: detect speed hack. Nu am niciun hack, nimic. L-am reinstalat odata, a doua oara, a treia oara, aceeasi problema. Stie cineva de ce?

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Sa mor in puscarie daca stiu de ce iti face asa, dar poti sa vb cu un gm. In caz ca nu vrei sa te deranjezi o sa vb eu. iti dau pm cand aflu. Pana atunci fii tare, stiu ca e grea viata fara metin dar de asta sunt private.

| vreaumult a răspuns:

Ai hack-uri in calculator iar metinul cu ajutorul la hackshield iti detecteaza hack-urile din pc singura metoda e sa stergi toaate hackurile sau instaleaza metinul in C daca l-ai instalat in D sau in E depinde daca ai calculator sau laptop ma pricep destul de bine sau poate fi de la Microsoft CC+ Bafta funda?

| ionutz192 a răspuns:

Incearca sa-ti descarci toate versiunile de net framework poate o sa functioneze

| T3cHn0loGi3 a răspuns:

Ai instalat anti hack-ul fara el nu iti merge metin incearca plizz funda

| danuboss a răspuns:

Eu stiu.Mi s-a-ntamplat faza. Siteul de pe care ai facut contul Metin era facut de un haker. Te sfatiesc sa faci alt cont. Nu ai alta solutie. Daca mai incerci cu contul vechi o sa iti virusezi calculatosu.

| alexyk02 a răspuns:

Uita-te la control panel si dai la add or remove programs