| Emanuel25252 a întrebat:

Salut, mi-am facut poza la cainele meu.Acum vreau sa o pun pe calculator dar nu stiu cum, am bagat usb in calculator si dupa in telefon, si imi arata ca un program a fost instalat si dupa ca nu e completat. Ce sa fac?
Dau funda daca raspundeti in minim 10-20 min

Răspuns Câştigător
| Biuq a răspuns:

1.USB - conectezi cablul cu care iti incarci telefonul in caculator si iti va aparea in My Computer, langa C: D: numele telefonului sau ceva asemanator
2. DRIVE-poti incarca poza pe google drive de exemplu (cont gmail) si astfel o poti lua mai usor
3. FACEBOOK-o poti trimite in conversatia cu tine (te cauti in messenger)
Astea sunt printre cele mai usoare metode de transfer!
Bafta!

| Emanuel25252 explică (pentru Biuq):

Nup
nu merge
si am facut ca tine

| Biuq a răspuns (pentru Emanuel25252):

Ce metoda ai incercat? Ce telefon ai?

| MadnesOfJuice a răspuns (pentru Emanuel25252):

Conectezi usb-ul la pc, selectezi mtp protocol.
Daca ai windows 7, windows 8 instaleaza driverele pe pc.
https://developer.samsung.com/galaxy/others/android-usb-driver-for-windows
Aici sunt pentru Samsung

| Emanuel25252 explică (pentru Biuq):

Samsung

| Emanuel25252 explică (pentru Biuq):

Samsung galaxy j7